GLAMOUR Midnight Blue

Airbrush barva pro líčení očních linek a řas v krásném odstínu půlnoční modré.

 

Skladem
590 Kč 487,60 Kč bez DPH

Barvy Dinair® Glamour jsou vhodné pro každodenní líčení i pro speciální příležitosti. Množstvím nástřiku docílíte jak jemného tak i sytého krytí. 

POUŽITÍ: Nanášejte pomocí airbrush nástřiku. Nakapejte do airbrush pistole 1-2 kapky. Množstvím nástřiku docílíte buď jemného nebo i sytého krytí. Dinair® oční linky se aplikují s minimálním nastavením proudění vzduchu. Barvy Glamour jsou na bázi vody a jsou bezpečné pro citlivé oční okolí. Tato metoda líčení očních linek je zároveň rychlejší a mnohem šetrnější než hrot tužky. Lehkým a přesně směrovaným proudem vzduchu přímo nad linií řas vytvoříte linku jemně rozptýlenou při kouřovém líčení očí. Nebo pro dramatický vzhled očí můžete vytvořit ostrou oční linku s použitím Dinair® šablony.

TIP: Vzájemným mícháním jednotlivých barev v airbrush pistoli vytvoříte další odstíny i odvážnější tóny. Nebo naopak smíchejte se svým make-upem pro zjemnění pigmentů a získejte ještě jemnější a přirozenější vzhled.

 

SLOŽENÍ PRODUKTU: Aqua (Water/Eau), Glycerin, Acrylates/Octylacrylamide, Copolymer, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Magnesium Aluminum Silicate, Triethanolamine, Sodium Benzoate. Může obsahovat: Iron Oxides (CI 77499, CI 77492, CI 77491), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007).