Airbrush Kit Dinair BASIC Tattoo Cover

Osobní airbrush sada k zakrytí tetování s jednorychlostním kompresorem a se 3-mi airbrush make-upy. Sada obsahuje zboží v hodnotě 8 500 Kč (336 €).

Vyprodáno
Kód: 1284
Značka: Dinair
5 900 Kč 4 876,03 Kč bez DPH

Osobní airbrush sada BASIC Xtreme - Tatoo Cover OBSAHUJE:

  • Jednorychlostní kompresor vhodný pro osobní použití v černé barvě, ve stylovém designu, velikost 10x4x6 cm
  • Airbrush pistole 400 CX PRO
  • 3x make-up 7,5 ml (2x make-up Xtreme/Tatoo Cover: Vanilla, Dk.Golden Beige + 1x make-up Glamour Olive Beige)
  • Čisticí roztok 120 ml
  • Hydratační přípravek Moist&Dewy 7,5ml
  • Kožené pouzdro pro Airbrush pistoli
  • Čisticí systém na airbrush pistoli
  • Adaptér
  • Cestovní pouzdro pro Airbrush sadu
  • Návod v českém jazyce  

POPIS PRODUKTU: Osobní airbrush sada, která obsahuje vše pro rychlou, snadnou a hygienickou bezdotykovou aplikaci make-upu, který jednoduše zakryje tetování. Colair® Xtreme/Tatoo Cover je matný dlouhotrvající make-up na vodní bázi, který poskytuje maximální krytí k maskování tetování, či jakýchkoliv jiných nedokonalostí (jizvy, strie, mateřská znaménka, spáleniny, apod.). Neotírá se o oblečení a je voděodolný. Vydrží více než 48 hodin a má výbornou pružnost, tudíž se nemusíte bát žádného praskání, mačkání nebo dokonce blednutí barvy. Jedná se o hypoalergenní make-up, který je vhodný pro všechny typy pleti. Jeho bezdotyková rychlá aplikace a dlouhotrvající efekt na vyčištěné pleti patří mezi jeho největší přednosti. Sada obsahuje kompresor, který má pouze jednu univerzální rychlost. 

POUŽITÍ: Pro lepší výsledky nanášejte na oholenou pleť. Před samotnou aplikací kůži odmastěte (např.líhem). Make-up snadno aplikujete airbrush nástřikem během 2 minut. Pro zakrytí konkrétních menších ploch aplikujte ze vzdálenosti 5 cm. Pro celkové zakrytí aplikujte ze vzdálenosti 10 – 15 cm. Na závěr můžete celou plochu přestříkat přiloženým airbrush make-upem z řady Glamour pro přirozené napojení a sjednocení s okolní kůží. Také můžete na závěr aplikovat tzv. falešné pihy a znaménka s použitím tmavšího odstínu Glamour make-upu (např. Dk.Brown) pro vytvoření přirozeně "živého" vzhledu kůže. Xtreme make-up odlíčíte líhem nebo odličovacím prostředkem na bázi oleje.

VOLBA ODSTÍNU MAKE-UPU: Sada obsahuje dva Xtreme make-upy pro zakrytí tetování: světlý odstín 106 Vanilla a tmavší odstín 130 Dk.Golden Beige, které můžete vzájemně smíchat. Poměr kapek můžete kombinovat tak, aby výsledný odstín přesně odpovídal tónu vaší pleti. Je to snadné, stačí smíchat pár kapek přímo v dávkovacím kalíšku airbrush pistole. Tento způsob byl vyvinutý proto, že tón pleti se v průběhu roku mění, a vy tak máte možnost upravit si výsledný odstín make-upu dle aktuální potřeby. Dinair nabízí mnoho barev na výběr. Další odstíny Xtreme airbrush make-upů je možné si kdykoliv samostatně dokoupit zde, a to dokonce ve dvou velikostech.

ČIŠTĚNÍ AIRBRUSH PISTOLE: Nejprve vystříkejte všechen nepoužitý make-up z airbrush pistole. Následně prostříkněte airbrush pistoli Dinair Čisticím roztokem, který máte ve své sadě (kdykoliv si jej můžete samostatně dokoupit zde). Pravidelně po každé aplikaci airbrush make-upu používejte přibalený Čisticí systém "čepiček" na airbrush pistoli. Důležité je, aby make-up v airbrush pistoli nezaschnul. Jen příležitostné čištění airbrush pistole neodstraní veškeré zbytky make-upu. Nedovolte, aby se zbylé pigmenty make-upu v airbrush pistoli hromadily a staly se tak problémem. Čisticí systém používejte ihned po každém použití. Vždy udržujte svou airbrush pistoli čistou a připravenou pro další použití - viz video níže.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: