Airbrush Kit Dinair BASIC Camouflage - Paramedical

Osobní airbrush sada k zakrytí akné, vitiliga, pigment. skvrn... s jednorychlostním kompresorem a 3-mi odstíny airbrush make-upů. Obsahuje zboží v hodnotě 8 500 Kč (336 €).

Tón pleti
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 1290/SVE 1290/STR Zvolte variantu
Značka: Dinair
5 900 Kč 4 876,03 Kč bez DPH
Dinair Airbrush sada CAMOUFLAGE
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Osobní airbrush sada BASIC Camouflage - Paramedical OBSAHUJE:

  • Jednorychlostní kompresor vhodný pro osobní použití v černé barvě, ve stylovém designu, velikost 10x4x6 cm
  • Airbrush pistole 400 CX PRO
  • 3x make-up 7,5 ml (1x make-up Camouflage-Paramedical + 2x make-up Glamour)
  • Čisticí roztok 120 ml
  • Hydratační přípravek Moist&Dewy 7,5ml
  • Kožené pouzdro pro Airbrush pistoli
  • Čisticí systém na airbrush pistoli
  • Adaptér
  • Cestovní pouzdro pro Airbrush sadu
  • Návod v českém jazyce  

 

POPIS PRODUKTU: Osobní airbrush sada pro rychlou, snadnou a vysoce hygienickou bezdotykovou aplikaci make-upu pro zakrytí problematických míst na pleti, eliminuje při líčení zbytečný dotyk, štětce a houbičky. Dinair airbrush make-up Camouflage - Paramedical neutralizuje výskyt barevných nedokonalostí pleti. Použijte jej jako korekční barevný podklad před aplikací přiloženého Dinair airbrush make-upu Glamour. Sada obsahuje kompresor, který má pouze jednu univerzální rychlost. 

POUŽITÍ: Make-up snadno aplikujete airbrush nástřikem během 2 minut. Pro zakrytí konkrétních menších ploch aplikujte Camouflage airbrush make-up ze vzdálenosti 3-5 cm. Pro celkové zakrytí aplikujte ze vzdálenosti 10 – 15 cm. Na závěr aplikujte na celou plochu přiložený airbrush make-up z řady Glamour pro přirozené napojení a sjednocení s okolní kůží. Dinair Airbrush make-up lze snadno odlíčit jakýmkoliv odličovacím prostředkem nebo tonikem.

VOLBA ODSTÍNU MAKE-UPU: Make-upy můžete také vzájemně smíchat. Poměr kapek můžete kombinovat tak, aby výsledný odstín přesně odpovídal tónu vaší pleti. Je to snadné, stačí smíchat pár kapek přímo v dávkovacím kalíšku airbrush pistole. Tento způsob byl vyvinutý proto, že tón pleti se v průběhu roku mění, a vy tak máte možnost upravit si výsledný odstín make-upu dle aktuální potřeby. Dinair nabízí mnoho barev na výběr. Další odstíny všech Dinair airbrush make-upů je možné si kdykoliv samostatně dokoupit, a to dokonce ve dvou velikostech.

ČIŠTĚNÍ AIRBRUSH PISTOLE: Nejprve vystříkejte všechen nepoužitý make-up z airbrush pistole. Následně prostříkněte airbrush pistoli Dinair Čisticím roztokem, který máte ve své sadě (kdykoliv si jej můžete samostatně dokoupit zde). Pravidelně po každé aplikaci airbrush make-upu používejte přibalený Čisticí systém "čepiček" na airbrush pistoli. Důležité je, aby make-up v airbrush pistoli nezaschnul. Vždy udržujte svou airbrush pistoli čistou a připravenou pro další použití - viz video níže.

 

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 24.5.2021
Airbrush je výborný, camouflage make up je málo vodeodolný.