AirTan set - doplněk k airbrush sadě

V případě, že již vlastníte jakýkoliv Dinair kompresor, postačí jen tato doplňková AirTan sada se samoopalovacím airbrush systémem.

 

Skladem
Kód: 218
Značka: Dinair
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH

Sada obsahuje:

- AirTan™ Airbrush pistole
- 120 ml Samoopalovací AirTan roztok
- 3 ml Color guide (barevný průvodce, pomocník při aplikaci samoopalovacího nástřiku)

 

AirTan™ opálení vydrží 7-10 dní. Poskytuje bezpečnou, zdravou a cenově dostupnou alternativu k opalování na slunci a dlouhodobému vystavování se UV záření, které může způsobit vrásky, rakovinu kůže a další zdravotní problémy.

AirTan™ je vhodný pro aplikaci na tělo i obličej. Doporučení: se sprchou musíte počkat nejméně 5 hod. po nástřiku.

Můžete si vybrat odstín výsledného opálení - buď jen přirozené (Light), nebo výrazné (Dark). Máte-li velmi světlou kůži, nebo jen chcete rozzářit svůj přirozený tón pleti, použijte Light tanning. Pokud chcete docílit sytého tmavohnědého odstínu, zvolte Dark tanning. Je bez zápachu, zasychá při dopadu na kůži a nelepí. Upozornění: v případě, že jste těhotná, v prvním trimestru se užívání vyhněte.

AirTan™ je speciálně vyvinutý pro postřik aplikovaný při velmi nízkém tlaku. Při nízkém tlaku vzniká jemné a pravidelné nanesení barvy téměř bez přestřiků mimo nanášenou oblast, tzn. nedochází k žádnému plýtvání produktem. Aplikace systému AirTan™ je přesná a čistá, může být prováděna jak v koupelně či ložnici, tak v kosmetickém salonu.

SLOŽENÍ: De-ionizovaná voda * DHA • Erythrulose (extrahovaný z malin, reaguje s aminokyselinami v keratinových proteinech na vnější vrstvě kůže (stratům corneum) a zajišťuje zhnědnutí kůže • Emblica (nebo Amla, antioxidant, působí protizánětlivě) * Allantoin (léčí, uklidňuje, anti-podráždění) * D-panthenol (vitamin: hydratuje, působí protizánětlivě a zklidňuje pleť) * glycerin (hydratuje, antioxidant)