Poradna

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se airbrush líčení, třeba mezi nimi najdete odpověď.

 

Je použití Dinair airbrush make-upu složité?

Je to velmi jednoduché. Make-up na pleť doslova nasprejujete. Na stránkách najdete veškerá instruktážní videa a tipy. Krok za krokem uvidíte, jak nanášet make-up pomocí airbrush metody. Vše se dá bez problémů a jednoduše zvládnout za pár minut. Doporučujeme začít s aplikací make-upu a tvářenky. Jakmile se více sžijete se svým airbrushem, můžete vyzkoušet i líčení očních stínů, obočí či očních linek.

 

Jak správně Dinair airbrush make-up použít?

Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte na čistou pleť. Je vhodné používat hydratační krém, protože Dinair airbrush make-up je na bázi vody. V případě, že pod airbrush make-up použijete spíše mastný krém, může se životnost make-upu zkrátit.

 

Nehrozí, že se dostane při líčení make-up i do vlasů nebo na oblečení?

Určitě ne. Airbrush sprejuje velmi přesně, takže se nemusíte obávat znečištění. Naopak zjistíte, že Dinair airbrush make-up se neotírá a nezanechává viditelné stopy na vašem oblečení, tak jak se to stává s běžnými make-upy například na límečku u košile.

 

Mám používat pudr po nanesení Dinair airbrush make-upu?

Ne. Uvidíte, že další přípravky nejsou potřeba, a to ani na následné korektury. Dinair airbrush make-up totiž žádné nevyžaduje. Máme to vyzkoušené. :)

 

Jak dlouho mi make-up během dne vydrží?

Dinair airbrush make-up je velmi odolný a nestírá se. V závislosti na typu vaší pokožky vydrží 18 i více hodin.

 

Nevím, jaký odstín make-upu je vhodný na mou pleť, můžete mi poradit?

Nebojte se špatného výběru odstínu. Tóny a barvy odstínů byly navrženy na základě dlouholetých zkušeností. Při výběru airbrush sady stačí zvolit tón vaší pleti – světlý nebo střední a my už vám zašleme jako součást airbrush sady odpovídající odstíny make-upu a barev pro líčení. Ale možnosti jsou nekonečné, pokud jde o vytváření různých dalších odstínů. Míchejte různé barvy make-upů a vytvořte si vlastní oblíbený odstín. Je to snadné, stačí smíchat pár kapek přímo v dávkovacím kalíšku airbrush pistole. Můžete kombinovat různé odstíny tak, aby přesně odpovídaly tónu vaší pleti. Tento sofistikovaný způsob byl vyvinutý proto, že tón pleti se v průběhu roku mění, a vy tak máte možnost upravit váš make-up dle aktuální potřeby. Dinair nabízí více než 300 barev na výběr.

 

Použití odstínů barev

Dinair airbrush barvy a odstíny najdete na e-shopu seskupeny podle toho, na co se nejběžněji používají (make-upy, tvářenky, oční stíny). Tím ale nedefinujeme jejich použití, je to jen výchozí bod pro vaše zorientování. Například barva make-upu by mohla být použita jako oční stín nebo tvářenka. Buďte kreativní!

 

 

Jaké barvy mohu míchat?

Můžete kombinovat a míchat spolu všechny Dinair airbrush barvy. 

  

Jakým způsobem se barvy míchají?

Nakapejte několik kapek vybraných barev do dávkovacího kalíšku airbrush pistole a vzduchem promícháte barvy. Stačí, když přidržíte (ucpete) ústí airbrush pistole, čímž zastavíte proudění vzduchu z airbrush pistole ven a zároveň budete opatrně pohybovat ovládací páčkou směrem dozadu. To způsobí návrat vzduchu zpět, barvy v airbrush kalíšku se „probubláním“ promíchají. V okamžiku, kdy tímto docílíte nového odstínu, můžete začít s nástřikem.

 

Dinair_michani_barev

 

Mohu tímto make-upem zakrýt mateřské znamínko?

Dinair airbrush make-up je skvělý na zakrytí jak mateřských znamínek, tak i jiných kožních problémů. Na zakrytí budete ale spíše potřebovat make-upy z řady Camouflage - Paramedical, které jsou více krycí a voděodolné. Dokonale zakrývají například pigmentové skvrny, akné, vitiligo, rosaceu, modřiny, jizvy nebo křečové žíly. 

 

Trápí mě akné, mohu přesto používat Dinair airbrush make-up?

Ano! Výhodou Dinair airbrush make-upu je, že vaše pokožka může volně dýchat i přes nalíčení, proto nijak nezatěžuje problematickou pleť. Make-up na pleti ihned zasychá, zakryje pupínky, které vydrží takto zakryté bez oprav celý den.

 

Jsem alergická, mám citlivou pleť. Bude moje pleť tolerovat Dinair airbrush make-up?

Dinair airbrush make-upy jsou velmi jemné a neobsahují žádné oleje, vůně a parabeny ani silikony. Společnost Dinair má mezi svými zákazníky i lidi s velmi citlivou pletí či nízkou tolerancí a snášenlivostí běžných make-upů. Všechny make-upy jsou také testované na Státním zdravotním ústavu v Praze a mají Certifikát o zdravotní nezávadnosti.

 

Kolik make-upu budu potřebovat a jak dlouho mi lahvička s make-upem vydrží?

Bude záležet na tom, jak silnou vrstvu make-upu preferujete. Jestliže máte jednotnou barvu pleti, budete obvykle potřebovat 6 kapek. V případě, že potřebujete silnější krytí make-upu, spotřebujete asi 8-10 kapek. Pro tvářenku, obočí, oční stíny, linky, highlighter stačí 1-2 kapky. Malá lahvička make-upu (tj. 8 ml) obsahuje přibližně 160 kapek make-upu. 

 

Můžu aplikovat na tvář Camouflage i Glamour?

Ano, můžete. Nejprve zakryjte jizvičky, akné a skvrny make-upem z řady „Camouflage“ a následně nastříkejte na celou tvář „Glamour“ make-up.

 

K čemu mám používat Moist and Dewy?

Tento přípravek je přibalený ke každé airbrush sadě, ale dá se i samostatně objednat. V případě, že má vaše pleť tendenci být suchá, můžete po nalíčení aplikovat airbrush nástřikem hydratační přípravek Moist and Dewy. Dinair airbrush make-upy jsou matné a neobsahují žádné tuky, ale přidáním jedné kapky Moist and Dewy vaše pleť získá zhydratovaný i tzv. „orosený“ vzhled - záleží na množství aplikovaného přípravku. Použijte po nalíčení make-upem (i kdykoliv během dne).

 

Mám suchou pleť, je pro mě Dinair airbrush make-up vhodný?

Ano! Pod make-up použijte svůj běžný hydratační krém nebo ideálně Dinair Podkladovou bázi Perfect Skin a aplikaci zakončete airbrush nástřikem jedné kapky hydratačního přípravku Moist and Dewy. Tím dodáte pleti jemný lesk a potřebnou hydrataci, kterou si zachová po celý den.

 

Mohu použít Dinair® Airbrush make-up každý den?

Ano, samozřejmě! Dokonce brzy zjistíte, že vaše pleť je den ze dne hezčí, a to díky tomu, že airbrush make-up nechává vaši pleť volně dýchat a neucpává póry.

 

Mám čistit airbrush pistoli mezi jednotlivým nanášením různých barev a odstínů?

Není to nutné. Doporučujeme to jen v případě, když použijete velmi tmavou barvu a následně se chystáte použít barvu světlou.

 

Jak se čistí Airbrush pistole?

Airbrush pistole se čistí Dinair čističem a vodou (nemusí být destilovaná). Dinair Čisticí roztok je součástí každé airbrush sady, ale můžete jej i samostatně kdykoliv dokoupit. Airbrush pistoli je nutné vyčistit po každém líčení, aby nedošlo k zaschnutí zbytků pigmentů a následnému ucpávání airbrush pistole. Čištění je velmi rychlé a jednoduché. Podívejte se na názorná videa.

 

Airbush pistole mi přestala stříkat. Co mám dělat?

Nejčastějším důvodem je zaschlý make-up v airbrush pistoli. Opravit ji je snadné. Podívejte se na naše videa pro snadné čištění. Zvykněte si po každém líčení používat Dinair čisticí systém, který je přibalen ke každé airbrush pistoli, mějte to jako součást každodenní údržby, jedině tak udržíte její optimální funkčnost. Je to snadné a nezabere to mnoho času. Máte-li pocit, že ani po vyčištění váš airbrush stále správně nefunguje, kontaktujte náš zákaznický servis. Rádi Vám poradíme.

Můžete také využít možnost  profesionálního čistění i seřízení airbrush pistole, službu, kterou nabízíme ZDARMA. Jen ji zašlete na naši adresu do Dinair Central Europe Ltd., Thámova 9, 186 00 Praha a my už se o váš airbrush postaráme.

Na stránce s návodnými videi také najdete, jak si rozložit airbrush, vyčistit a pak znovu správně sestavit a seřídit. Nedoporučujeme vám, abyste rozkládali svou airbrush pistoli, aniž byste shlédli video.

Je možné také namočit airbrush do vody a tím rozpustit a odstranit nahromaděný zaschlý make-up. Naplňte malou nádobu teplou vodou, upravte množství vody tak, aby mohl být airbrush ve vodě ponořený až po kalíšek, kam se kape make-up. Do vody můžete přikápnout i pár kapek Dinair čisticího roztoku. Na airbrush nasaďte silikonovou zarážku (jedna ze dvou částí Dinair čisticího systému) pro zajištění ovládací páčky v plně otevřené poloze. Vložte airbrush do nádoby s vodou tak, aby se dostala voda do kalíšku airbrush pistole. V této poloze může zůstat až do dalšího použití.

 

Zpět do obchodu