Milí zákazníci, provoz e-shopu zůstává nepřerušený. Vzhledem k náročné situaci v ČR a SR jsme se rozhodli vám ekonomicky co nejvíce ulehčit a zavedli jsme DOPRAVU ZDARMA pro úplně všechny objednávky. Doporučujeme vám zvolit online platbu kartou nebo bankovním převodem z důvodu zajištění bezkontaktního styku s kurýrem (nedoporučujeme hradit zboží dobírkou).

Jak na to

Airbrush líčení je rychlé, jednoduché a velmi zábavné. Make-up na pleť doslova nasprejujete. Vše se dá bez problémů a jednoduše zvládnout za pár minut. Ke každé airbrush sadě je přibalený podrobný návod s obrázky a popisky v českém jazyce. Níže také najdete pár ukázkových videí. Také se můžete podívat na tyto odkazy:  

 

Beauty podpora - nejčastěji kladené dotazy

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se airbrush líčení, třeba mezi nimi najdete odpověď.

 

Videonávody - online výuka

Připravili jsme pro vás instruktážní videa a tipy, ve kterých krok za krokem uvidíte, jak nanášet make-up pomocí airbrush metody.  

 

Dinair Academy - kurzy airbrush make-upu

Jste profesionál?...a máte zájem naučit se všechny profesionální kouzla, triky a techniky high definition airbrush líčení? Pro vizážisty a MUAs pořádáme certifikované kurzy airbrush make-upu.

 

Ukázková videa