PŘÍPRAVA PLETI

Dinair airbrush make-up je na bázi vody, proto jako podklad vždy používejte hydratační krémy. V případě mastného podkladu (který na pleti vytvoří nepropustný "film") se nastříkané pigmenty airbrush make-upu nemusí na pleti uchytit dobře a budou tzv. klouzat. Zkrátí se tak jedna z jeho hlavních předností, tj. jeho 18-ti hodinová výdrž v HD kvalitě. Jako podklad můžete ideálně použít některý z Dinair pomocníků: 

Podkladovou bázi • Matující emulzi • Vyhlazující oční sérum • Hydratační péči Moist and Dewy • Dinair korektor

Ideálně pod airbrush make-up použijte Dinair Podkladovou bázi. V případě, že máte mastnou a smíšenou pleť - použijte na T-zónu Dinair Matující emulzi. V případě, že máte hodně suchou pleť aplikaci zakončete rozstřikem 1-2 kapek Dinair Hydratační péče Moist and Dewy. Ten dodá pleti přirozený lesk a záři společně s potřebnou hydratací, kterou si zachová po celý den. Dinair korektory je ideální použít na pleť pod očima ještě před nástřikem airbrush make-upu. Airbrush make-up totiž neobsahuje žádné tuky, stejně jako jemná a tenká kůže v této oblasti, proto je vhodné ji před nástřikem lehce zhydratovat. Doporučujeme v oblasti kolem očí také použít Dinair Vyhlazující oční sérum. 

 

Perfect skin
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč

Podkladová báze pod make-up pro sametově hebkou, mladistvě vypadající pleť. Výrazně minimalizuje póry a jemné vrásky.

Kód: 242
Shine free solution
1 322,31 Kč bez DPH
1 600 Kč

Balzám vhodný pro smíšenou a mastnou pokožku. Absorbuje přebytečný maz pleti a efektivně omezuje lesk t-zóny (čelo, nos, brada).  

Kód: 245
Dinair Moist Dewy
454,55 Kč bez DPH
550 Kč

Inovativní hydratační péče pro suchou pleť. Nanáší se airbrush nástřikem. 

Kód: 239
Jojoba
438,02 Kč bez DPH
530 Kč

Omlazující hydratační jojobový olej k revitalizaci pokožky na těle po aplikaci samoopalovacího nástřiku AirTan. Nanáší se airbrush nástřikem. 

Kód: 251
4 položek celkem
Zpět do obchodu