PŘÍPRAVA PLETI

Dinair airbrush make-up je na bázi vody, proto jako podklad vždy používejte hydratační krémy. V případě mastného podkladu (který na pleti vytvoří nepropustný "film") se nastříkané pigmenty airbrush make-upu nemusí na pleti uchytit dobře a budou tzv. klouzat. Zkrátí se tak jedna z jeho hlavních předností, tj. jeho 18-ti hodinová výdrž v HD kvalitě. Jako podklad můžete ideálně použít některý z Dinair pomocníků: 

Podkladovou bázi • Matující emulzi • Vyhlazující oční sérum • Hydratační péči Moist and Dewy • Dinair korektor

Ideálně pod airbrush make-up použijte Dinair Podkladovou bázi. V případě, že máte mastnou a smíšenou pleť - použijte na T-zónu Dinair Matující emulzi. V případě, že máte hodně suchou pleť aplikaci zakončete rozstřikem 1-2 kapek Dinair Hydratační péče Moist and Dewy. Ten dodá pleti přirozený lesk a záři společně s potřebnou hydratací, kterou si zachová po celý den. Dinair korektory je ideální použít na pleť pod očima ještě před nástřikem airbrush make-upu. Airbrush make-up totiž neobsahuje žádné tuky, stejně jako jemná a tenká kůže v této oblasti, proto je vhodné ji před nástřikem lehce zhydratovat. Doporučujeme v oblasti kolem očí také použít Dinair Vyhlazující oční sérum. 

 

Perfect skin
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč

Podkladová báze Perfect Skin Line-Diffusing Emulsion pod airbrush make-up pro sametově hebkou pleť. Minimalizuje póry a vrásky.

242
Shine free solution
1 322,31 Kč bez DPH
1 600 Kč

Balzám vhodný pro smíšenou a mastnou pokožku. Absorbuje přebytečný maz pleti a efektivně omezuje lesk t-zóny (čelo, nos, brada).  

245
Smooth surface
1 322,31 Kč bez DPH
1 600 Kč

Okamžitě vyhlazuje jemnou pokožku v okolí očí a rtů. Viditelně vyplní jemné vrásky a minimalizuje rozšířené póry. 

248
Concealers alabaster
570,25 Kč bez DPH
690 Kč

Jemný korektor na bázi vody. Aplikujte na jemnou kůžičku pod očima. 

284/VAN
Alabaster
570,25 Kč bez DPH
690 Kč

Korektor na bázi vody. Aplikujte na jemnou kůžičku pod očima. 

1415/VAN
Moist dewy
454,55 Kč bez DPH
550 Kč

Inovativní hydratační péče pro suchou pleť. Nanáší se airbrush nástřikem. 

239
Jojoba
438,02 Kč bez DPH
530 Kč

Omlazující hydratační jojobový olej k revitalizaci pokožky na těle po aplikaci samoopalovacího nástřiku AirTan. Nanáší se airbrush nástřikem. 

251
7 položek celkem