Proč Dinair?

Dinair změní váš pohled na make-up

Je to klíč k tajemství dokonalé pleti. Celebrity a modelky používají Dinair Airbrush make-up, protože prostě nevypadá jako make-up!  

Dinair-benefity

 

Jak to funguje?

Make-up se na pleť nanáší pomocí airbrush pistole jako ultra lehká mlha, která jemně pokrývá pleť, zakrývá veškeré nedokonalosti se zachováním jejího přirozeného efektu a vytváří mladší bezchybný vzhled v HD kvalitě. Make-up ihned zasychá a zanechává souvislou, dokonale nalíčenou pleť. Díky konstrukci Dinair airbrush pistole je možné velmi citlivě ovládat množství make-upu i vzduchu. Pouhým pohybem prstu na ovládací páčce lze dosáhnout jak velmi drobných linek, tak velkých ploch, které se pokrývají rovnoměrně rozstřikovaným make-upem. Umělecká technika airbrush je známá již řadu let. Nanášení make-upu touto metodou je poněkud novější a stává se stále populárnější. Byla až donedávna velkým tajemstvím ve světě profesionálních vizážistů a maskérů.

 

airbrushing

 

Věděli jste?

... že Dinair používá Česká televize? Jak airbrush make-up vypadá, můžete tedy každý den vidět na svých TV obrazovkách. A to na moderátorech Zpravodajství, Počasí, Sportu (na ČT1 nebo ČT24), a také ve všech dalších pořadech ČT (např. Sama doma, Otázky Václava Moravce a všech ostatních...).

Bez této značky se neobešla ani řada současných českých seriálů (Modrý kód, Ohnivé kuře, Ulice apod.), reklam, filmů a koprodukčních velkofilmů (např. Marie Terezie…) i oblíbených televizních soutěží (např. StarDance, SuperStar atd.).

 

Kvalita?

... prověřená! Všechny Dinair airbrush make-upy vyhovují přísným evropským normám. Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě, a proto jsme nechali všechny Dinair airbrush barvy pečlivě testovat v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze. Máme k dispozici oficiální protokoly o zhodnocení bezpečnosti výrobků na zdraví člověka a Certifikáty o zdravotní nezávadnosti všech Dinair airbrush make-upů. Všechny nabízené Dinair airbrush barvy jsme také nechali zaregistrovat v Evropském portálu notifikace kosmetických přípravků (CPNP) Evropské komise podle všech platných regulí. Naše společnost Dinair Central Europe, Ltd. je výhradním distributorem zn. Dinair pro český a slovenský trh a všechny produkty jsou importovány přímo od výrobce Dinair Airbrush Makeup Systems, Inc. v USA.

 

 

Dinair-benefity1

 

Před & Po

 

                                                  

 

                                                  

Poradenství i proškolení

Rádi a ochotně vám s aplikací bezplatně poradíme po telefonu nebo Skype, případně osobně v našem showroomu v Praze. Také nabízíme možnost profesionálního zaškolení: můžete využít našich certifikovaných kurzů v Dinair Academy, ale můžete si domluvit i individuální termín školení. 

  

Servis

Nabízíme možnost profesionálního čistění vaší Dinair airbrush pistole i opětovného seřízení za cenu 450,- Kč. Zavolejte nám na telefon +420 704 793 696, abychom se domluvili na termínu, nebo rovnou zašlete na naši adresu do Dinair Central Europe Ltd., Thámova 9, 186 00 Praha a my se už o Vaší airbrush pistoli postaráme.

 

O značce Dinair

Značka Dinair® byla založena Dinou Ousley, oceňovanou americkou profesionální vizážistkou a kosmetičkou. Vyvinula unikátní metodu nanášení make-upu pomocí airbrush technologie a rozpoutala doslova revoluci v kosmetickém průmyslu a celém oboru vizážistiky. Více než 30 let se Dinair ®Airbrush make-up používá jak v kosmetických salonech, tak profesionálními vizážisty a maskéry po celém světě. Dinair® je předním inovátorem airbrush make-up systémů. 

 

Dina Ousley

Příběh zakladatelky Diny začal již v 80. letech v USA, kdy se rozhodla vytvořit dokonalý make-up, který by nebyl viditelný ani pouhým okem, ani objektivy fotoaparátů a kamer ve všech světelných podmínkách. Tradiční make-up to neumožňuje. Výjimečný výsledek zaručí jen výjimečná metoda. A to je Dinin airbrush make-up, za který získala na mezinárodní make-up soutěži v USA v roce 1989 první místo. A tak Dinair® začal svou pouť ve filmu a televizi, časem se dostal do kosmetických a SPA salonů a později i do domácího používání po celém světě. To, co bylo na obrazovce velkým tajemstvím, je dnes jednou z předních inovativních aplikací make-upu na světě. Již více než 30 let je Dinair® TOP volbou předních filmových umělců, kosmetických a svatebních salónů i každodenního líčení spousty žen.

 

Partnerství a sponzoring

Je nám ctí být pravidelnými partnery těchto prestižních soutěží líčení:

Make-up Master Cup, který je vstupem na Mistrovství ČR a následně na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu

Creative Image Team by Pavel Bauer na veletrhu World of Beauty & Spa, Dinair je hlavním partnerem

Fotomake-up Štěpánky Podroužkové na veletrhu World of Beauty & Spa

Top Image Look na veletrhu Interbeauty Prague

 

Soutěže

Face Airbrush Make-up Open

To je první soutěž svého druhu u nás. Soutěží, kde se používá airbrush je mnoho. Většinou se zaměřují na líčení celého těla (bodypainting). Nová soutěž, která je otevřena všem zájemcům (vizážisti, kosmetičky atd.) se zaměřuje hlavně na obličej. Tomu odpovídá také délka (stopáž) soutěže. Také je zde povolené použít na detaily klasickou metodu líčení jako je např. kontura rtů a rty samotné a nebo oční linka a řasy. Ale pokud soutěžící bude chtít pracovat 100% s technikou airbrush, porota to uvítá.

Soutěž pravidelně probíhá na hlavním pódiu podzimního veletrhu World of Beauty & Spa. V roce 2017 proběhl první ročník soutěže na téma "Bridal make-up - Svatební líčení", toto téma bylo voleno záměrně, protože je velký trend používat airbrush na líčení nevěst. Na druhém ročníku 2018 bylo téma "Summer Flower" (Letní květina). Na jarním veletrhu World of Beauty & Spa 2019 v Letňanech bylo již slavnostně vyhlášeno nové téma soutěže, na kterou se můžete přihlásit:

 

Dinair_soutez_Face_Airbrush_Makeup2019

 

Téma 3. ročníku soutěže: BORN OF BLACK

 • čas– 45 minut
 • technika– povinná airbrush 80%, klasická max 20%

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

 • vlasy mohou být připraveny předem
 • soutěžní líčení se týká obličeje
 • nesmí být permanentní make up
 • umělé řasy aplikované na pódiu jsou podmínkou
 • přívod elektřiny na pódiu zajištěn, airbrush výbava vlastní

ODBORNÁ POROTA HODNOTÍ:

 • techniku práce
 • detail zpracování make upu, očí a rtů
 • vystižení tématu
 • celkový dojem
KDY A KDE: 

Soutěž proběhne v sobotu 28.9.2019 v 13,30 hod. na hlavním pódiu spojených kosmetických veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & SPA v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Neplatí se žádný účastnický poplatek.

Hlavní cenou je airbrush sada Dinair.

 
REGISTRACE NA SOUTĚŽ:

Přihlášky posílejte na email: bauer.pavel@post.cz nebo info@dinair.cz

 

Za organizátory Pavel Bauer 

 

 

 

Zpět do obchodu