Make-up

Hledáte make-up, který vydrží celý den bez úprav? Se kterým vaše pleť vypadá fantasticky? Který je příjemný na nošení a neotírá se o oblečení? Airbrush make-upy Dinair jsou vyrobeny tak, že nevypadají jako maska, vytvoří iluzi vlastní dokonalé pleti, umožní pokožce dýchat a budete s nimi mít pocit jakoby bez make-upu. Airbrush make-upy jsou vhodné pro všechny typy pleti. Jsou k dispozici v mnoha barevných odstínech a dvou velikostech. Je možné je vzájemně míchat, pro získání ideálního odstínu, který odpovídá tónu vaší pleti. Můžete si vybrat z několika řad make-upů, každá má jiné vlastnosti:

Glamour - pro přirozený "natural" vzhled. Ideální pro každodenní nošení. Lehké až střední krytí.

Radiance - hydratační s rozjasňujícím efektem. Dodá pleti saténový vzhled a přirozenou záři. Pro normální až suchou pleť. Střední až plné krytí.

Soft Glow - matný s pudrovým efektem. Ideální pro smíšenou a mastnější pleť, také na kamery a fotomake-up. Střední až plně krytí.

Camouflage/Paramedical - make-up/neutralizátor, zakryje všechna problematická místa - akné, pigmentové skvrny, vitiligo, růžovku, modřiny atd.

Xtreme/Tatoo Cover - make-up pro zamaskování tetování, maximální krytí. Vydrží 48 a více hodin. Používá se také jako Extender - "prodlužovač": přikápnutím 2 kapek do make-upu z jiné řady prodlouží jeho výdrž při maximální zátěži, např. ve fit-centru, při tanci, ve vodě, během sportů atd.

VLASTNOSTI: otěru odolné • vodě odolné • dlouhodržící (až 18 hodin) • není potřeba žádný pudr • neobsahují silikony, parabeny, tuky, parfémy • vegan a gluten free • cruelty free • neucpávají póry • hypoalergenní 

 

 

Dinair Glamour
od 487,60 Kč bez DPH
od 590 Kč

Airbrush make-up pro bezchybný "natural" look. Lehké až střední krytí. 

+ další
Kód: 1154/8 M
Diair Radiance
od 561,98 Kč bez DPH
od 680 Kč

Rozjasňující hydratační airbrush make-up pro saténový vzhled. Středně až plně krycí.

+ další
Kód: 1163/7-5
Diair Soft Glow
od 561,98 Kč bez DPH
od 680 Kč

Matující airbrush make-up s pudrovým efektem. Středně až plně krycí.

+ další
Kód: 1166/7-5
Dinair Camouflage
od 561,98 Kč bez DPH
od 680 Kč

Airbrush make-up pro zakrytí akné, vitiliga, popálenin, pigmentových skvrn apod. Střední až plné krytí.   

+ další
Kód: 1169/7-5
Diair Xtreme
od 561,98 Kč bez DPH
od 680 Kč

Extrémně krycí airbrush make-up pro zakrytí tetování. Vhodný i pro aktivní sporty.

+ další
Kód: 1181/7-5
5 položek celkem
Zpět do obchodu