Oční stíny

Toužíte po očních stínech, které nezůstávají v očních záhybech, jsou odolné proti otěru, jsou rychle nalíčené a vydrží bez chyb až 18 hodin, dokud je neodlíčíte? Na rozdíl od klasických očních stínů ve formě paletek, airbrush oční stíny díky nástřikové aplikaci nepráší, a líčení očí se tak obejde bez nežádoucího zašpinění v oblasti pod očima. Barvy jsou v přirozeně jemných i výrazných odstínech. Můžete si vybrat z řady Glamour, Shimmer nebo Opalescent. Všechny barvy a řady je možné vzájemně míchat a docílit dalšího nového odstínu. Můžete aplikovat samostatně nebo pro vytvoření dramatičtějšího vzhledu, kombinujte matný oční stín se třpytivým. 

Glamour – jsou přirozeně až plně krycí matné barvy se sametovým povrchem, které budou dokonale ladit s jakýmkoliv outfitem.

Shimmer – jsou jemně až středně krycí barvy s lehkým třpytem, které mají to správné množství jemného lesku, tak aby nechaly maximálně vyniknout jakoukoliv barvu oka.

Opalescent – jsou středně až plně krycí bohatě pigmentované perlové barvy v krásných, doslova duhově vibrujících, třpytivých odstínech. Od denní elegance až po noční lákavě sebevědomý look.

VLASTNOSTI: dlouhotrvající (18 hodin) • otěru odolné • na bázi vody • bez silikonů, parabenů, tuků a parfémů • nekomedogenní (neucpávají póry) • hypoalergenní • cruelty free a vegan

 

Dinair Glamour stiny
487,60 Kč bez DPH
590 Kč

Matné airbrush oční stíny v přirozeně jemných i výrazných odstínech. 

Kód: 1187/SIL
Dinair Shimmer stiny
512,40 Kč bez DPH
620 Kč

Airbrush oční stíny s jemným třpytem nabízí přirozeně jemné i výrazné odstíny. 

Kód: 1190/BAR
Dinair Opalescent stiny
586,78 Kč bez DPH
710 Kč

Airbrush barvy pro oční stíny v krásných duhových odstínech mají jemný perlový třpyt a nabízí širokou škálu odstínů.

Kód: 1193/ENC
3 položek celkem
Zpět do obchodu